Koszulka medytacja kyolche góry zen koszulka already complete zen koszulka

O co w tym wszystkim chodzi?

O ŚWIADOMOŚĆ.

Podczas mojej praktyki Zen przyszedł pomysł prostej czarno-białej koszulki. Prosta forma oferująca wyzwanie dla naszego często zajętego i zagubionego umysłu. Codzienne nauczanie, które można zabrać ze sobą i pomagać innym.

Tradycyjnie, ludzie praktykują, aby poprawić swoja zdolność do życia w chwili obecnej, aby w pełni docenić ten cenny dar, którym jest dokładnie ten moment. Praktykujący ludzie starają się uniezależnić od swojego myślenia, obudzić się i pomóc wszystkim czującym istotom uwolnić się od cierpienia, które jest tworzone wyłącznie przez umysł. Bycie tu i teraz oferuje spokój, lekkość i łatwość naszemu życiu.

Koszulka 大 T-SHIRT jest stworzona, aby obudzić umysł. Obudzić do czego? Do świadomości. Do stanu jakości życia i bycia świadomym czegoś. To może być wszystko... TEN MOMENT.

to chiński znak tradycyjnie używany do opisania osoby z ramionami wyciągniętymi jak najszerzej. Ten znak znaczy: duży, wielki, głęboki, dojrzały. Te proste czarno-białe koszulki są tworzone, aby twój umysł stal się !

Koszulka 大 T-SHIRT proponuje nową formę nauczania, która łatwo wpasowuje się w nowoczesny świat. Gdy stajemy się bardziej świadomi wpływu jaki mamy na planetę Ziemię, ludzi i zwierzęta wokół nas, musimy również zobaczyć odpowiedzialność jaką mamy. Stajemy się świadomi tego co robimy i możemy zobaczyć jaki jest efekt naszych wyborów i działań. Jesteśmy odpowiedzialni za nasz własny umysł, serce, relacje, zdrowie, środowisko – za całe nasze życie. We współczesnym życiu łatwo jest zgubić się pod presją stresującej codzienności. Koszulki 大 T-SHIRT zostały zaprojektowane by pomóc nam utrzymać nasz umysł obecny w tej chwili.

Koszulki 大 T-SHIRT są tworzone dla ludzi, którzy chcą szerzyć świadomość. Inspirować, edukować i pomagać zarówno sobie jak i innym.

Koszulki 大 T-SHIRT sa wykonane z miękkiej, wysokiej jakości, organicznej bawełny produkowanej w krajach Unii Europejskiej z niepowtarzalnym wzornictwem, które pobudzi świadomość umysłu.

Obudź się z koszulką 大 T-SHIRT.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas

projekty atshirt